bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow
 • Layout Style
 • Texture for Boxed, Framed, Rounded Layout Background

 • Font
  • Body:

  • Menu:

  • Title:

  * Fonts are used to example. You able to use 600+ google web fonts in the backend.

(52) 345 25 45 Pn - Pt: 7:00 - 15:00 sekretariat@baupol.com.pl
 

Roboty budowlano-montażowe

Profesjonalne realizacje robót budowlano – montażowych wymagają korzystania z nowoczesnych urządzeń i technologii. Do tych realizacji korzystamy z bogatego własnego wyposażenia sprzętowego i transportowego. Utrzymanie takiego potencjału kosztuje, jednak jest znacznie tańsze od dzierżaw. Własne deskowania małogabarytowe, system podparcia stropów, rusztowania, wiertnice do żelbetu, kompletne zaplecza budów, samochody dostawcze, samochody kadry kierowniczej. Nie sposób wymienić całego usprzętowienia. W przypadkach dużych inwestycji kiedy jest to uzasadnione chociażby ze względu na terminy realizacji korzystamy ze sprzętu dzierżawionego. Mamy ramowe umowy z solidnymi partnerami w tym zakresie. W procesie inwestycyjnym pojawia się zawsze problem odpadów pobudowlanych. W tym przypadku mamy umowę o utylizacji z firmą która wypełnia wszystkie przepisy lokalne i UE w tym zakresie.

Nasze realizacje to przede wszystkim generalne wykonawstwo oraz coraz popularniejsza metoda projektuj buduj obiektów kubaturowych oraz inżynierskich. Będąca w strukturach firmy pracownia projektowa została powołana aby wzmocnić dział robót budowlano-montażowych , działa równolegle na potrzeby zakładu prefabrykacji betonów. Chętnie podejmujemy się trudnych realizacji inżynierskich. Na naszej stronie możecie się Państwo zapoznać z realizacją linii korowania, stabilizacją konstrukcji estakady suwnicy oraz wykonaniem dołów parzelnianych na gruntach nienośnych z palowaniem mikropalami dla Sklejka Multi S.A. Bydgoszcz – wszystko metodą projektuj buduj. Kolejną ciekawą realizacją inżynierską było wyniesione lądowisko dla helikopterów dla szpitala w Brodnicy. Budownictwo mieszkaniowe to prawie tysiąc mieszkań w Bydgoszczy będących naszym udziałem. Zrealizowaliśmy wiele obiektów oświatowych: kompleks oświatowy dla księży Salezjanów w Bydgoszczy z salą gimnastyczną, sale gimnastyczne w Barcinie, w Dobrczu, remonty i obiekty dla UTP w Bydgoszczy, rozbudowa szkoły dla dzieci słabo i niedowidzących im. L. Braila w Bydgoszczy, szkoła podstawowa w Łochowie, żłobek w Łochowie.

To wycinek naszych dokonań. Cały dział robót budowlano – montażowych to wysiłek pracowników pionu wykonawczego: kadry inżynierskiej, pracowników fizycznych oraz sprawdzonych podwykonawców i dostawców. Nie jest naszą ambicją mierzenie się z wielkimi korporacjami budowlanymi. Wypełniamy potrzeby Inwestorów bez zbędnych procedur.

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń.

KONTAKT